Fejohen Armina dhe Shkëlzeni, dalin detajet e para… 

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha jane fejuar zyrtarisht. Kjo ceremoni eshte organizuar ne detaje nga Class Events, ndersa jane zbuluar edhe te ftuarit.

Ne kete ceremoni moren pjese prindërit, familjarët më të afërt dhe miqtë më të ngushtë të tyre.

Armina Mevlani dhe djali i ish-kryeministri Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, kanë kurorëzuar lidhjen e tyre disa vjeçare në një fejesë luksoze.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë blogerja, e cila me anë të fotove në Instagram ka treguar se ka qenë një ditë speciale për të.

6af3d339-0614-43e1-960a-e89c1a2f53be6fa205ec-341b-48df-8e64-566c6d9986009ebfa8b9-ca21-42c0-b173-d0a51b8f773024d488a5-5b00-43ed-a016-08899960e54b53dc0e69-801d-41f8-8062-3a365be8c17c112ac4ea-b211-45bd-8819-c68ff72ae0092258bd96-3dbd-4ea1-9cf2-a960b4b6308131798d17-35ae-4e90-926f-9574c532f6bd37079274-29f5-43bc-979d-392e93b74ce2aff7eb7c-98c5-4329-9f0d-330900fe9530ce11e33f-6afe-4a7d-b5ec-b3ac4fdf5b03
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Libri i fundit i Kliton Nesturit, tetë tregime ose një leksion therës mbi jetën dhe vdekjen

  Nga Leonard Veizi - Çfarë është jeta? Po vdekja? Po ndeshja e...
Read More