Fejohen Klea Huta dhe Elgit Doda…? Aktorja sqaron të vërtetën


Një foto e publikuar pak muaj më parë radhazi si në profilin e Klea Hutës dhe të Elgit Dodës konfirmoi më në fund ekzistencën e raportit të dashurisë mes tyre. Por pak kohë pas publikimit të kësaj fotografie, një tjetër foto me unazë e publikuar në faqen e Klea Hutës ngriti dyshimet se ajo kishte marr propozimin nga Elgiti.

Por e ftuar në natën e dytë të Festivalit të fundvitit në RTSH , e pyetur nga moderatori Krasta ajo është përgjigjur se atë dhuratë ia ka bërë familja e saj për ditëlindje dhe jo Elgiti. ‘’Për mua ajo çka është mes dy njerëzve është më shumë sesa një unazë. Mua më pëlqejnë unazat, por vetëm si aksesor.’’- u shpreh ajo.

Shkruar Nga
More from Revista User

Mos e përdor çajin e zi para se të flesh, stimulon pagjumësinë

Një pjesë e mirë e jona nuk janë të kujdesshëm për pijet...
Read More