Fejohet Paris Hilton!

Paris Hilton është fejuar me të dashurin e saj Chris Zylka.

0-1

Picture 1 of 7

Chris, 32-vjeçar, i propozoi të dashurës së tij gjatë një udhëtimi në Aspen, Kolorado, gjatë fundjavës.

“Jam shumë e emocionuar që jam fejuar me dashurinë e jetës sime dhe mikun tim më të mirë”, tha 36-vjeçarja për People.

“Ai është i përsosur për mua në çdo mënyrë dhe më ka treguar se përrallat vërtetë ekzistojnë”.

Çifti nisi lidhjen në fillim të vitit të kaluar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shpërthen eksplozivi në makinë, thyen xhamat e pallateve

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të...
Read More