Fëmija i ngjan truprojës? Kylie Jenner reagon më në fund pas thashethemeve 

Një foto e truprojes së Kylie Jenner bëri xhiron e internetit, pasi të gjithë fansat po aludonin se ai ishte babai i vërtetë i vajzës së sapo sjellë në jetë nga ajo.

Mirëpo këto fjalë sigurisht që kanë ngjallur edhe reagimin e Kylie, e cila është shprehur se ka qeshur shumë kur i ka dëgjuar këto

Kylie dhe Travis Scott kanë qeshur me faktin se si truproja Tim Chung është përfshirë në këtë skandal pasi ai vetëm është kujdesur për ta.

Veç kësaj sipas një burimi pranë familjes Kylie është shprehur se Stormi i ngjan asaj dhe të atit kur kanë qenë të vogël, gjithashtu bebet duket sikur ngjajnë me të gjithë kur janë të porsalindur derisa fytyra e tyre të zhvillohet tamam.

Fillimisht këto aludime kanë acaruar Travis, por më pas ai e ka marrë thjesht me sportivitet duke thënë se kjo teori per te terhequr vemendje.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Historia që po mban në ankth botën: U gjetën të gjallë në shpellë, por nuk dalin dot!

Mrekullia ndodhi e fatmirësisht ata janë gjallë, por që të dalin në...
Read More