Femra më seksi në botë zhvishet sërish dhe thyen rrjetin



Ajo ia ka dalë të ngrejë një perandori vetëm falë pamjes.

Kim Kardashian 1

Picture 1 of 8

Format e saj të kolme e kanë bërë Kim Kardashian femrën më seksi në planet.

Ajo është zhveshur sërish dhe fotot e saj po bëjnë xhiron e rrjetit.

KK është zhveshur për të promovuar produktet e saj kozmetike.

Kardashian ka markën e saj të suksesshme, KKW.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Neslihan Atagul më e lumtur se kurrë: Ja çfarë ka ndodhur!

Aktorja e "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul po përjeton momentet më të...
Read More