ShowBizz

Femra më seksi në botë zhvishet sërish dhe thyen rrjetin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:35 - 16/12/17 |
mapo.al

Ajo ia ka dalë të ngrejë një perandori vetëm falë pamjes.


Format e saj të kolme e kanë bërë Kim Kardashian femrën më seksi në planet.


Ajo është zhveshur sërish dhe fotot e saj po bëjnë xhiron e rrjetit.


KK është zhveshur për të promovuar produktet e saj kozmetike.


Kardashian ka markën e saj të suksesshme, KKW.Pas