Femrat që do të zbukurojnë Botërorin…Kanë mbetur edhe pak orë nga starti i Kupës së Botës dhe është koha që t’i hedhim një sy se cilat do të jenë femrat që do ndezin më shumë këto ditë të mbushura me emocione.

Janë bashkëshortet dhe të dashurat e futbollistëve të 32 skuadrave pjesëmarrëse të kampionatit.

Nga sot, deri në mesin e muajit korrik në 12 qytete të Rusisë do të shpëndahen 32 skuadrat që do të diskutojnë trofeun më të rëndësishëm të futbollit.

Dhe në tribunat e stadiumeve do të ketë një vend special për familjarët, e veçanërisht për bashkëshortet dhe të dashurat e futbollistëve.

Por cilat janë femrat që pritet të tërheqin më shumë vëmendjen gjatë këtij muaji.

Andrea-Duro-fifa-world-cup-wags-2018anna_lewandowska_hottest_fifa_wc_2018Annie-KilnerAntonella-Roccuzzo-hottest-wags-2018-world-cupBruna-Marquezine-Neymar-World-cp-wags-2018Carol-Cabrino-hottest-world-cup-wags-2018Cathy-Fischer-Hummels-wags-2018-world-cup-soccercharlotte-pirroni-thauvin-hottest-wags-2018-world-cup-russiaEdurne-De-Gea-Hottest-WAGs-2018-World-CupAlexandra-Ivarsdottir-Sigurdsson-hottest-wags-2018-world-cupAlondra-Garcia-Miro-world-cup-2018-wagAmine-Gulse-hottest-wags-world-cup-2018Edurne-De-Gea-Hottest-WAGs-2018-World-CupGeorgina-Rodriguez-hottest-wags-world-cup-2018Han-Hye-Jin-hottest-world-cup-wags-2018-world-cuphelga-lovekaty-james-rodriguez-hot-wag-fifa-wc-2018Hiba-Elawadi-Ahmed-ElmohamadyInna-ZhirkovaIzabel-Andrijanic-hottest-wags-2018-world-cupIzabel-Goulart-beautiful-wags-world-cup-2018jessica-sterling-ospina-world-cup-2018-wagsKatrine-Friis-hottest-wags-2018-fifa-world-cupLeonita-Lekaj-Xhaka-Swizterland-sexiest-wags-world-cup-2018Maja-Nilsson-Lindelow-hottest-wags-world-cup-2018Margaret-Natsuki-fifa-world-cup-2018-wags-1Marina-Luczenko-Szczesna-Mile-Jedinak-wife-natalie-hottest-2018-world-cup-russiaMiranda-SheilaOlga-Diyachenko-and-Mikel-Obi.-wags-world-cup-russia-2019-world-cupjpgPatricia-CalleroPilar-Rubio-wags-2018-world-cupPolly-Parsons-hottest-wags-2018-world-cupRuby-Mae-hottest-wags-world-cup-2018Sam-Cooke-Smalling-hottest-2018-World-Cup-WagsScreen-Shot-2018-06-05-at-19.31.11Shakira-Wags-World-Cup-2018Sofija-Milo-hottest-world-cup-wags-2018Yoo-So-young-hottest-wags-world-cup-russi-2018
 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Tillerson: Nuk ka ende kontakte të drejtpërdrejta me Phenianin

  SHBA-ja nuk ka patur ende kontakte të drejtpërdrejta me udhëheqësit koreano-veriorë...
Read More