Festa e Halloween, ja si janë veshur VIP-at shqiptarë

Çdo vit e më shumë 31 tetori është kthyer në një festë simbolike edhe në vendin tonë. Jo vetëm nëpër club-et e natës në kryeqytet, por edhe në evente të tjera artistike, maskat janë simboli që e gjen dendur te të gjithë.

VIP 1

Picture 1 of 8

Jo më pak kjo gjë prek edhe personazhet VIP, të cilët gjithashtu i kushtojnë mjaft kujdes festës së HalloWeenit. Shumë prej këngëtareve të njohura të skenës shqiptare vendosën që për festën e “vdekurve” të ‘HalloWeenit’ të maskohen në mënyrë mjaft të veçantë.

Këtë vit, ndryshe nga vitet e tjera, pjesë e lojës janë bërë edhe fëmijët e personazheve të njohur. Shikoni këto foto dhe zgjidhni kostumin tuaj të preferuar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shtoni një lugë sheqer në shampon tuaj dhe shikoni rezultatin me flokët

Njësoj si lëkura e trupit dhe ajo e kokës ka nevojë për...
Read More