Fillimi i 2018-ës dhe Rita Ora shpërthen me këngët e saj!

Ndërsa gjendet e shoqëruar nga i dashuri i saj për pushime në malet kanadeze, këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, po shijon dhe suksesin e projekteve të saj.

Me zërin e saj të mahnitshëm ajo ka rritur të gjejë veten në top këngët më të dëgjuara gjatë 24 orëve të fundit sipas top-listave botërore ndonëse gjendemi vetëm në fillim të 2018-të.

“FiftyShadesFreed”, është një nga këngët e sapo publikuara të Ritës ndërsa ka arritur të rënditet në vendin e pestë, për t’i lënë vendin e parë projektit ‘’Anywhere’’.

Megjithatë 27 vjeçarja është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve të vazhdim.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rusi: Me “gjasë të mëdha” është vrarë lideri i Shtetit Islamik

Zyrtarë të lartë të Rusisë thanë mbrëmë se ka gjasë të mëdha...
Read More