Fjalia që Harry s’duhet të thoshte për Meghan, babi i aktores i kundërpërgjigjet

Teksa po tregonte se sa bukur ia kishte kaluar Meghan Markle, tashmë e fejuara e tij, Krishtlindjet e para me familjen mbretërore, fjalia që princ Harry përsëriti më shumë ishte: Meghan pati familjen që nuk e kishte pasur kurrë.

5-1

Picture 1 of 5

Të gjithëve na bëri përshtypje diçka e tillë. E kemi ditur që aktorja i ka prindërit e divorcuar, por nuk e kishim menduar se ata nuk kishin qenë ndonjëherë një familje, e që nuk ishin kujdesur për vajzën e tyre.

Një reagim nga Meghan nuk prisnin kurrsesi, por pas një deklarate të tillë, babai i aktores nuk kishte sesi të mos reagonte. Gjatë një prononcimi për BBC, ai u shpreh se Meghan ka pasur gjithçka ka dëshiruar.

“Normalisht që ka pasur një familje dhe ishte e privilegjuar. Meghan ka pasur gjithçka ka dëshiruar”, ka thënë ai.

Shkruar Nga
More from Revista User

Linda Halimi zbulon variantin e këngës për në Eurosong

Linda Halimi do të jetë përfaqësuesja e Shqipërisë në “Eurosong 2017”. Kënga...
Read More