Fjolla Morina bie në dashuri?!

Para pak javësh në Prive, Fjolla Morina mohoi të jetë në lidhje dashurie por mesa duket gjërat po ndryshojnë.

Fjolla Morina 1

Picture 1 of 2

Në një postim të bërë në Insta Story, Morina ka shkruar: ‘Dikush po bie në dashuri’.

Dyshimet se këtë shkrim ia dedikon vetes e përforcon fakti se në imazh shihet vetëm Fjolla duke biseduar në telefon.

A ka diçka të re te Fjolla, këtë pritet ta zbulojmë në ditët në vazhdim.

Shkruar Nga
More from Revista User

17 vendet “e fshehura” që duhet t’i vizitoni, mes tyre dhe një qytet shqiptar

Europa është një kontinent që ofron shumëllojshmëri turizmi nga ai bregdetar deri...
Read More