Flet kryetari i Londrës pas sulmit terroristsadiq-khan

Kryetari i Londrës, Sadiq Khan ka reaguar pas sulmit që ka ndodhur sot në Parlamentin e Britanisë e po cilësohet si terrorist.

“Ka ndodhur një incident serioz në afërsi të Parlamentit, dhe deri tani po cilësohet si sulm terrorist derisa të vërtetohet e kundërta. Policia është duke e hetuar rastin dhe do të njoftoheni për të gjitha të rejat. Bashkëndjej me personat e lënduar dhe familjet e tyre”, ka thënë ai.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ilaç natyral për forcim dhe rritje të shpejtë të thonjve: Dy deri në tri javë përmirësim i plotë!

Në mënyrë natyrale do të keni thonj të bukur, të shëndetshëm dhe...
Read More