Flet për herë të parë bashkëshortja e Leonard Bombaj: Isha 9 muajshe shtatzën kur mora lajmin e denoncimitTë gjithë i mbajnë mend akuzat që reperi Stresi, së bashku me Ajsi Xhaxhaj lëshuan kundër Leonard Bombaj. Krijuesi i “Siera Film” u denoncua për përdhunim nga ish nxënësja e tij, dhe kjo sigurisht nuk është kaluar edhe aq lehtë prej tij. Për herë të parë për këtë situatë ka folur bashkëshortja e tij Esmeralda, e ftuar në emisionin “Rudina”. Ajo është shprehur se kur e ka marrë lajmin për denoncimin e bashkëshortit, ishte 9 muajshe shtatzën, dhe se ka qenë një moment tejet i vështirë në jetën e saj.

Ajo shtoi tjetër se gjithmonë ka besuar te Bombaj, si edhe ka qenë mbështetja e tij në atë periudhë të vështirë. Çifti Bombaj ka shtuar gjithashtu se dashamirësia e tyre është keqpërdorur nga të tjerët dhe se ky ishte gabimi i tyre, mungesa e vigjilencës. Tashmë ata kanë rikthyer përsëri shkollën e aktrimit, ku siç edhe pohuan me njerëz të rinj.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Do të magjepseni nga këto pamje të kapura nga hapësira

Imazhe marramendëse të dritave të veriut të fiksuara nga hapësira, janë prezantuar...
Read More