Floriana Garo në formë pas lindjes, sërish një super Miss

Moderatorja e njohur dhe ish Miss-i shqiptare ka befasuar me pamjen e saj.

Floriana Garo tashmë gjendet në Gjeneve prej kohësh.

Ajo ka sjellë në jetë vajzën e parë, Adian.

Më pak se dy muaj dhe Floriana nuk ka asnjë kilogram të mbetur nga lindja.

Një nga vajzat më të bukura shqiptare është shfaqur gjithmonë klasike dhe po jeton në maksimum ditët e saj në Gjenevë me familjen e saj.

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Sotir Qirjaqi: “Si u ndërtua parku “Rinia”, kush ishin VIP-at që e frekuentonin”

  Sotir Qirjaqi, i njohur si maratonomak, ka banuar te Shallvaret dhe...
Read More