Florjan Binaj baba për herë të dytë

1955272

Kjo e shtunë ka ardhur e bekuar për aktorin e humorit Florjan Binaj. Ai dhe bashkëshortja e tij Sadina janë bërë prindër për herë të dytë.

“Sot, dorën sa gishti, nesër jetën sa malet!!!Sot lindi Glauk, djali jonë dhe na e bëri ditën, familjen dhe jetën më të bukur!!!”, shkruan Flori në profilin e tij në Instagram, ku ka publikuar një foto të dorës së vogëlushit.

Florjan Binaj është baba edhe i një vajze dhe jeta e tij familjare duket e plotësuar më së miri.

Shkruar Nga
More from Revista User

Putin, Merkel dhe Hollande bisedojnë për luftën kundër terrorizmit

Liderët e Rusisë, Gjermanisë dhe Francës janë pajtuar të përshpejtojnë shkëmbimin e...
Read More