Florjan Binaj largohet nga ‘Portokallia’? Aktori: Asgjë s’është e perjëtshme!Florian Binaj është bërë i famshëm publikun shqiptar në rolin e policit, por duket se udhhëtimi i aktorit në spektaklin e humorit “Portokalli”, nuk do të zgjasë përgjithmonë.

Këto dyshime i ka ngritur vetë aktori ditën e sotme i ftuar në “Një kat më lart”.

Aktori nuk u mendua gjatë teksa moderatori e pyeti për largimin e tij nga spektakli i humorit duke thënë se asgjë nuk është e përjetshme.

Ai u pyet rreth diskutimeve për programin e ri të humorit nga Bes Kallaku dhe nësë ka marrë ndonjë ofertë nga aktori.

Floriani ka një ngritur një sërë dyshimesh duke u shprehur se: “Asgjë s’është e perjëtshme. Mund të vij një periudhe që mund të jëtë edhe fundi i ‘Portokallisë’. Do jemi ata që kemi thyer gjithmonë rekorde.

Sa për programin me Besin uk ka asgjë konkrete për momente. Janë thjesht thashetheme, për momentin. Mendoj se gjithmonë ka qenë dera e hapur për projekte të reja, kudo qofshin”.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Plas `bomba` në Vatikan, kërkohet dorëheqja e Papës

  Një raport i firmosur nga ish-Nunci Apostolik në SHBA, Carlo Maria...
Read More