Fobitë sipas shenjës së horoskopithoroskopi

Thonë që fati, dashuria, lumturia janë të shkruara në yje. Në yje është parashikuar gjithashtu edhe nga se keni frikë. Ja gjërat të cilave u frikësoheni sipas shenjës tuaj të horoskopi!

Dashi: Ka frikë kur tregon një shenjë dobësie përballë njerëzve të tjerë.

Demi: Ka frikë të investojë ndjenjat e tij diku vetëm që të ndihet pka më mirë për momentin, sepse më vonë e di që do zhgënjehet.

Binjakët: Ka frikë kur bëhet shumë i fiksuar pas dikujt dhe kthehet në një person që nuk e njeh.

Gaforrja: Ka frikë kur jep zemrën e tij dhe nuk merr as gjysmën e saj mbrapsht.

Luani: Pavavarsisht sa vetëbesim ke , ti Luan ke frikë kur njerëzit nuk të vlereojnë mjaftueshëm.

Virgjëresha: Ka frikë të vendoset në situatë ku e di që do të humbas. Prandaj ata qendrojnë gjithmonë një hap përpara njerëzve.

Peshorja: Ka frikë t’i shoh njerëzit të mërzitur prej diçkaje që peshorja mund të ketë bërë.

Akrepi: Ka frikë nëse njerëzit përreth i dinë ndjenjat dhe pasiguritë e tyre më të thella.

Shigjetari: Ka frikë t’ia ketë nevojën dikujt në jetën e tij. Një shigjetar është mësuar që gjërat t’i zgjidh vetë pa pasur nevojën të mbështetet te dikush.

Bricjapi: Ka frikë të humbasë kontrolin e emocioneve të tij, sepse ai është zakonisht shumë i qetë në situatë të vështira.

Ujori: Ka frikë të humbas pavarësinë e tij. eshqit: Ka frikë të shfaq hapur ndjenjat e tij, sepse nuk ka rëndësi sa i mirë është personi që do i dëgjoje ato, nuk mund t’i zësh besë askujt.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Video që tronditi botën: Si e futi gjenerali helmin në burg?

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Një ish-gjeneral kroato-boshnjak vrau veten në sallën e gjyqit...
Read More