Kryesore

Foto galeri/ Përballja Berisha-Rama… ja si reagojnë për Teatrin…dhe fotoja pikante e ish-kryeministrit


               Publikuar në : 12:53 - 05/07/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka kërkuar sot anulimin e projektligjit per teatrin.


“Duhet të ndalohet kjo pseudomazhorancë për të shkatërruar një simbol kombëtar, investim i gjenisë artistike të kombit në dekada.

Unë e mora fjalën për të kërkuar anulimin e menjëhershëm të këtij akti supermafioz.

Fytyrëkatran të krimit, drogës, larjes së parave, të vrasjeve shtetërore në zyra në një kohë që jeni bërë

Ndaluni more një moment, sepse prapa kësaj që po bëni qëndrojnë qindra miliona para të Tojota Yaris, të ngarkesave të drogës që sillni dhe eksportoni nga Shqipëria në Europë.

Shqipërinë e shndërruar në vendin kryesor të eksportit të krimit dhe në vend të ndalni vazhdoni të konsumi një krim të shëmtuar…”, tha Berisha.

Ai është kthyer disa here nga Rama, teksa ky I fundit ka qeshur me deklaratën e Berishës. Nderkohe, Berisha i ka publikuar edhe nje foto Rames, por qe nuk dallohet qarte se per cfare behet fjale.  “Nuk jam nga ata qe prish familje”, tha Berisha, duke lene te kuptohet se ishte nje foto kompromentuese

 

 

<
>
Berisha rama dy Berisha Rama berisha rama tre Berisha kater

 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas