Fotografi nga Kosova fiton konkursin ndërkombëtar të fotografisë, PreFoto

Në Preshevë sot është mbajtur edicioni i 7-të i konkursit Ndërkombëtar të Fotografisë artistike, PreFoto.

PreFoto 1

Picture 1 of 5

Pjesëmarrës në këtë edicion ishin forografë nga Kosova, Shqipëria dhe nga vende te ndryshme të botës.

Konkursin Ndërkombëtar të Fotografisë e ka fituar Bleron Caka nga Kosova.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rusia hedh poshtë akuzat amerikane për armët kimike në Siri

Rusia hodhi poshtë në OKB akuzat amerikane që e bëjnë përgjegjëse për...
Read More