Fotot e apartamentit te pallatet ‘Agimi’ thyejnë rrjetin

Shtëpitë e Parisit i marrin të keqen…

Nuk do ta besoni por këto foto janë realizuar në një apartament vërtet simpatik në qendër të Tiranës.

1-1

Picture 1 of 19

Shtëpia është në një prej pallateve “Agimi”, ku siç duket qartë, të zotët e shtëpisë kanë qenë vërtetë me një shije të hollë për t’i dhënë këtë stij shtëpisë së tyre.

Ky apartament dhe arredimi i tij kanë lënë pa mend edhe të huajt që e kanë parë në rrjetet sociale, pasi gustoja dhe shija me të cilën është areduar deri në detajet më të imta, është thjesht e përsosur.

Përpara se të ëndërroni për një shpëpi të madhe dhe modern, me disa qindra metra katrorë dhe miliona të hedhur për të pasur qredimin më të fundit, ne të “Mapo.al” ju sugjerojmë që t’i hidhni një sy kësaj fotogalerie nga ky apartament në Tiranë…

Shkruar Nga
More from Revista User

Bunkeri që u ndërtua për “fundin e botës”

Këto foto tregojnë pamjet e një bunkeri bërthamor të braktisur prej vitesh....
Read More