FOTOT e jashtëzakonshme që janë shkrepur këtë vit në Shqipëri

Shqiptarë dhe të huaj kanë prezantuar fotot me të veçanta nga udhëtimet e tyre në Shqipëri. “Colors of Albania” është një projekt i mbështetur nga Ministria e Jashtme dhe që synon të sjellë Shqipërinë tek të huajt përmes fotove më të bukura.

Fotot që paraqesim më poshtë janë cilësuar si më të mirat për vitin 2017. Një pjesë e tyre janë realizuar në alpet e Shqipërisë dhe në bregdet. Por nuk mungojnë edhe fotot artistike që tregojnë disa nga pamjet me të bukura që ofron vendi ynë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Detaji i vetëm që shohin meshkujt në takimin e parë me një femër

Studimet thonë se duhet të kalojnë të paktën 10 sekonda përpara se...
Read More