Fotot e rralla të personave të famshëm që mund të mos i keni parë kurrëTë famshmit shpesh jemi mësuar t’i shohim në mjedise tepër të kuruara. Për rrjedhojë, njerëzit që shohim më shpesh në televizion duket se nuk janë qenie humane, por diçka misterioze.

 Gjithsesi, edhe njerëzit me më shumë pushtet në botë janë kapur dikur në situata, që shumëkush mund t’i konsiderojë si “të pazakonta”.

“Bright Side” ka përgatitur një koleksion të përzgjedhur fotosh të cilësisë së lartë, që shfaqin anët e panjohura të yjeve të ndryshëm. 

10.-Young-Kurt-Russell-meets-Elvis-Presley-196311.-Peter-Mayhew-Chewbacca-and-Carrie-Fisher-197712.1-30-year-old-Meryl-Streep-197913.-17-year-old-Angelina-Jolie-199214.-19-year-old-Barack-Obama-198015.-13-year-old-Justin-Bieber-singing-for-passers-by-in-Stratford-Canada-200718.-Princess-Diana-and-Rowan-Atkinson-at-the-Royal-Variety-Show-198420.-Shaquille-O’Neal-and-Bill-Gates-199922.-Leonardo-DiCaprio-199623.-Angelina-Jolie’s-parents-197224.-Robert-Downey-Jr.-and-Sarah-Jessica-Parker-198325.-15-year-old-Brooke-Shields-1980tumblr_oejd3yKJrQ1t1muqmo1_500

 

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Lani fytyrën dhe flokët me ujin e shiut

    Mund të duket e çuditshme, por uji i shiut ka...
Read More