Fotot më të bukura të Princeshave të Spanjës, Leonor dhe Infanta SofíaDuket sikur ndodhi dje, kur Mbreti Felipe VI dhe Mbretëresha Letizia e Spanjës njoftuan për lindjen e vajzës së tyre të parë, kështu që është e pabesueshme të thuash se ndodhi 12 vjet më parë lindja e Princeshës Leonor, trashëgimtares së fronit. Që nga dita e lindjes, mbretëresha e vogël paraqitej tepër e ëmbël në foto (dhe me veshje të adhurueshme).

Më pas, në vitin 2007, lindi motra e saj, Infanta Sofía, dhe kështu filluan në një kohë të përputhnin veshjet, kordelet e flokëve, etj.

Në galerinë e mësipërme ju paraqesim fotot më të mira të dy Princeshave ndër vite…

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Bebe Rexha bën historinë me suksesin e radhës

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka pasur një vit mjaft të suksesshëm, kështu...
Read More