Fotot nga dasma e Turit me Orinda Hutën

Këngëtarja e njohur Orinda Huta dhe moderatori i njohur Turian Hyska u martuan.

Aktualisht ata po festojnë, dhe nga ceremonia e dasmës së tyre janë bërë publike mjaft momente interesante.

dasma 1

Picture 1 of 9

Shkruar Nga
More from Revista User

Nuk ndihej mirë gjatë udhëtimit, policia i jep ndihmë qytetarit nga Kosova

Policia Shqiptare dhe ajo Kosovare janë angazhuar për t’ju ardhur në ndihmë...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.