Fotot nga dasma e Turit me Orinda Hutën

Këngëtarja e njohur Orinda Huta dhe moderatori i njohur Turian Hyska u martuan.

Aktualisht ata po festojnë, dhe nga ceremonia e dasmës së tyre janë bërë publike mjaft momente interesante.

dasma 1

Picture 1 of 9

Shkruar Nga
More from Revista User

Portretet mahnitëse të kërcimtareve duke vallëzuar

Fotografi rus Alexander Yakovlev ka një talent të mahnitshëm për të përcjellë...
Read More