Fotot nudo të Madonna dalin në ankand (+18)

Fotografitë lakuriq të Madonna para katër dekadash kanë dalë në ankand publik dhe paraqesin këngëtaren kur ishte 18-vjeç.

Madonna 1

Picture 1 of 6

Ajo nisi karrierën e saj në moshën 18-vjeçare. Por, para karrierës së famshme, Madonna pozoi lakuriq për fotografin Cecil I. Taylor.

Sipas TMZ-së, janë gjithsej 108 foto nudo të Madonna për shitje, me çmim prej 800 deri 1,200 dollarë për copë, ku përfshihet edhe negativi i origjinalit me të drejtat e pronësisë.

Fotot nudo janë bërë në vitin 1977, në Institutin e arteve kreative Art World.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sa orë gjumë duhet të flini sipas shenjës së horoskopit

Kur vjen fjala te gjumi, duket se të gjithë kemi nevojë të...
Read More