Fotot që ‘tronditen’ botën. VIP-et që hoqen të gjitha dhe i nxorrën të gjitha…thjesht për famë

VIP-at dihet se duan vëmendje dhe në momentin kur mediat apo fansat duket se nuk i kushtojnë vëmendje, ata dinë sitë reagojnë.

1-1

Picture 1 of 28

Ata heqin rrobat dhe dalin nudo.

Fotot e tyre menjëhere hidhen në rrjet dhe pastaj ‘boom’ klikimesh dhe intervistash.

Këto janë disa foto që skandalizuan botën ku VIP-at i treguan të gjitha.

Shkruar Nga
More from Revista User

3000 refugjatë shpëtohen në Detin Mesdhe

Rreth 3000 refugjatë u shpëtuan dje në Detin Mesdhe gjatë 20 operacioneve,...
Read More