Françeska Jaçe shpërndan foto joshëse, por merr edhe komente…Françeska Jaçe është një nga modelet më të përfolura dhe më joshëse në rrjetet sociale.

Pozat e saj janë një tundim i vërtetë, për shkak të formave të saj.

Ajo është shfaqur duke pedaluar në rrugët e Tiranës. Por edhe pse e veshur me streçe ajo ka provokuar me të pasmet e saj duke i bërë fokus të kamerës.

Ndërsa ditë më parë, në përpjekje të pozojë seksi, Françeska Jaçe dështoi komplet me këtë gafë qesharake që do të shihni në foto.

*********************

Françeska Jaçe është një nga modelet më të njohura shqiptare, e cila i provokon vazhdimisht ndjekësit e saj me fotot joshëse që hedh në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi, Françeska ka shkuar për disa ditë pushimi në Itali e më konkretisht, në qytetin e Romës.

Si gjithmonë, modelja ka bërë foto të panumërta provokuese, të cilat i ka shpërndarë me fansat e saj. Mirëpo, në një pozë, Françeska ka dështuar komplet.

Duke u përpjekur të pozojë seksi, modelja ka mbajtur një telefon në vesh, ku duket sikur po bën një telefonatë. Mirëpo, ekrani i iPhone-it duket mjaft qartë që është hapur tek paswoordi që kërkohet për të zhbllokuar telefonin, duke e nxjerrë bllof Françeskën.

“Tipike bionde”, ka shkruar ajo teksa ka postuar këtë foto në Instastory, duke qeshur edhe vet me gafën që ka bërë.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Vetëm Harper Beckham mund të ketë një festë ditëlindjeje në Buckingham Palace!

Çdo vajzë gjashtë vjeçare do të vdiste për të pasur një ditëlindje...
Read More