Freskohet Daphne

Daphne Joy dhe trupi i saj bombastik.

Ajo kishte veshur bikinet e saj ngjyrë portokalli.

Trupi i saj mahnitës si gjithmonë.

Daphne Joy 1

Picture 1 of 3

Shkruar Nga
More from Revista User

“New Rules” e Dua Lipës në vendin e parë të top 40 radiove të SHBA-ve

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.