Fundi i mandatit? Dorëhiqet shefi i SHISH-it, Visho Ajazi Lika

Burime nga Kryeministria dhe Presidenca, konfirmojnë se të premten ka dhënë dorëheqjen në mënyrë përfundimtare, shefi i SHISH-it, Visho Ajazi Lika.

Ndërsa për Kryeministrinë ka qenë një akt, që pritej dhe kërkohej me ngulm, për Presidencën rezulton një surprizë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Aksident i rëndë në zonën e Institutit Bujqësor në Kamëz, makina përplas një burrë dhe ikën

Një aksident ka ndodhur para disa minutash në zonën e Institutit Bujqësor...
Read More