Fundi i mandatit? Dorëhiqet shefi i SHISH-it, Visho Ajazi Lika

Burime nga Kryeministria dhe Presidenca, konfirmojnë se të premten ka dhënë dorëheqjen në mënyrë përfundimtare, shefi i SHISH-it, Visho Ajazi Lika.

Ndërsa për Kryeministrinë ka qenë një akt, që pritej dhe kërkohej me ngulm, për Presidencën rezulton një surprizë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sfida e 400 kalorive: A mund t’i digjni për 30 minuta?

Për t’i djegur 400 kalori për gjysmë ore, duhet të bëni një...
Read More