Fundjavë për plazh, ja temperaturat

Duket që kjo fundjavë është më e mira për të bërë plazh. Kjo sepse temperaturat do të jenë maksimale.

Kështu Meteoalb njofton se fundjava do të ketë mot të kthjellet dhe të nxehtë.

Temperaturat do të kulmojnë ditën e diel deri në 38 grade C.

Shkruar Nga
More from Revista User

Edukimi seksual për fëmijët: Përse prindërit duhet të flasin me fëmijët për seksin

Kureshtja rreth seksit është hap natyral për të mësuar më shumë për...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.