Fustani i Valdrin Sahitit edhe në dasmën e te famshmes Serena Williams

Marka “Valdrin Sahiti”, ka arritur deri në një dasmë të madhe të kalibrit botëror.

2-1

Picture 1 of 2

Përderisa tenistja kampione Serena Williams po i jep fund beqarisë pasi u bë nënë, njëra nga të ftuarat e saj, ka vendosur të zgjedhë fustanin e një dizajneri kosovar për ta mbajtur veshur në këtë event të rëndësishëm.

Bëhet fjalë për aktoren amerikane Nicole Ari Parker, e cila ka veshur fustanin e Sahitit, në ngjyrë rozë e me dantellë, një dizajn tipik i tij.

Më pas, fotografinë e ka publikuar në Instagram dhe komentet që ka marrë nga ndjekësit e saj janë fantastike.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kaspersky ankohet ndaj ndalimit për përdorimin e produkteve të veta

Kompania Kaspersky Lab paralajmëroi se do të ankohet në gjykatën federale ndaj...
Read More