Gazetari sulmon ashpër Bleonën: Antivlerë, figurë e trishtë trupore

Gazetari shqiptar që jeton dhe punon prej vitesh në Britaninë e Madhe, Arben Manaj, ka sulmuar hapur dhe publikisht Bleona Qeretin, duke e quajtur atë një antivlerë kombëtare.

7-1

Picture 1 of 2

Ai ka shpërndarë në profilin e tij në Facebook lajmin që tabloidi DailyMail i ka kushtuar zhveshjes së shqiptares së pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar.

Sipas Manaj, Bleona nuk bëhet dot yll në Hollivud, ndaj zhvishet, ndërsa në parashikimin e tij, kur të jetë 100 vjetori i Oscar, e reja do të jetë tërësisht transparente.

Ai shkruan:

Tabloidi britanik ksenofob Daily Mail, sa here mundet na poshtron me antivlerat shqiptare! Kesaj here ka pikasur nje tjeter! Kur nuk behesh dot yll ne Hollivud, te ngel vetem roli i asteroidit te deshperimit, vanitetit dhe fatkeqesise njerezore! Kur te jete 100 vjetori i Oskarve, kjo figure e trishte trupore do jete totalisht transparente ne gjakimin per publicitet me cdo cmim! Keqardhje kombetare!

Shkruar Nga
More from Revista User

Berat, gurët bllokojnë për 30 minuta aksin rrugor

Aksi rrugor Ura e Goricës-Ura e Vjetër në Berat është bllokuar përreth...
Read More