Genta Ismajli dhe Sabri Fejzullahu “e djegin” Manhattan NYC

Të ftuar nga kompania më e njohur e super organizimeve në Amerikë, “Elite Events” ata kanë qenë të ftuar në një koncert të madh në Festën e Flamurit.

3-1

Picture 1 of 2

Po flasim për artistët e njohur Sabri Fejzullahu dhe Genta Ismajli ku e kanë djegur në praninë e një publiku tepër të madh në numër në Manhattan NYC, ku fotot dhe videot e shpërndara tregojnë këtë super mbrëmje. Agim Muja dhe Benny Hoxha të parët e “Elite Events” do të sjellin shumë artistë të njohur edhe në 3 Mega Mbrëmje për ditët e Vit të Ri.

Shkruar Nga
More from Revista User

Këto janë 5 gjërat që duhet të bëni që dashuria juaj të zgjasë përgjithmonë

Një lumturi e përjetshme me personin që dashuron mund të duket si...
Read More