Getoari bëhet lajm në mediat italiane, pas këngës së tij më të re2016-12-17-14_48_15-ghetto-geasy-berlusconi-official-video-hd-youtube-1

“Një himn që nuk dihet se sa ironik është, për ish-kryeministrin tonë, për suksesin e tij politik e ekonomik dhe statusin e një njeriu fitues”. Kështu e nis Il Fatto Quotidiano artikullin për Getoar Selimin ose siç njihet ndryshe me emrin Ghetto Geasy pas publikimit të këngës së tij më të fundit të titulluar “Berlusconi”.

E përditshmja italiane shkruan se kënga mund të jetë një lloj sulmi për qeverinë shqiptare, dhe si gur prove përdor Berluskonin.

Gazeta italiane gjithashtu thekson suksesin e kësaj kënge duke shkruar: “Ka vetëm 3ditë që është publikuar, dhe kënga ka arritur 1 milionë e 200 mijë klikime”.

sss_11

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rusi: Dështimi i satelitit ka mundur të jetë burim i radioaktivitetit

Kompania shtetërore për energjinë atomike e Rusisë, Rosaton, tha se rritja e...
Read More