Gëzuar festat nga Hailey Baldwin

Ja ka dalë mbanë që të çajë në industrinë e vështirë të modës dhe së fundmi tregoi se çdo gjë e ka merituar.

Hailey Baldwin 1

Picture 1 of 7

Një set i nxehtë fotografik për revistën “Wonderland” është dhurata festive e Hailey Baldwin për të gjithë fansat e saj.

21-vjeçarja tregon linjat e veta për aparatin e fotografit Christian Oita.

Shkruar Nga
More from Revista User

Maskat dhunojnë kryefamiljarin në Lezhë dhe marrin 400 mijë lekë në banesë, asnjë i identifikuar

Një grabitje me dhunë ka ndodhur në një fshat të Lezhës, ku...
Read More