Gigi dhe Zayn i bëjnë bashkë familjet për Krishtlindje

Gigi Hadid dhe Zayn Malik kanë bërë bashkë familjet e tyre për sezonin e festave.

2-1

Picture 1 of 4

Modelja 22-vjeçare dhe këngëtari 24-vjeçari kaluan bashkë Krishtlindjet.

Gigi ishte me motrën Bella, vëllanë Anwar dhe nënën Yolanda, ndërkaq Zayn kishte me vete nënën e tij Trisha dhe motrën Safaa.

Shkruar Nga
More from Revista User

Meshkujt e pjekur asnjëherë nuk e bëjnë këtë gjë

Shumë lidhje dashurore dështojnë për shkak të diferencave në nivelin e pjekurisë....
Read More