Gigi Hadid, Candice Swanepoel shfaqen mahnitëse në kalendarin e 2018-tës

Një stuhi modelesh janë paraqitur në një set fotografik për kalendarin e parë të botuar nga revista Carine Roitfeld.

0-1

Picture 1 of 9

Gigi Hadid, Candice Swanepoel janë dy nga 13 njerëzit që iu bashkuan ish kryeredaktorit të Vogue në këë projekt.

CR Fashion Book revista e Roitfeld erdhi në vitrin 2012 por kurrë nuk kishte realizuar ndonjë kalendar. Për herë të parë, publikimi do të përfshijë 13 muaj, dhjetor 2017 deri në dhjetor 2018.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shqipëri-Maqedoni, zbulohet data e mbledhjes së përbashkët mes dy qeverive

Është zbuluar data e mbledhjes së përbashkët mes qeverisë së Shqipërisë dhe...
Read More