Gigi Hadid e mahnitshme për Bottega Veneta

Modelja e njohur, Gigi Hadid ka kohë që po e kryeson listën e më të kërkuarave në fushën e modelimit.

9-7

Picture 1 of 3

Së fundi ajo është parë në sfilatën për Bottega Venneta.

Veshur me një fustan të zi dhe të gjatë, me flokët e kapura thjeshtë Gigi e arsyeton se pse është kaq e kërkuar në botën e modelimit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Vrasja e Devi Kasmit, gazetari zbulon detaje të reja: Nuk është vijim i luftës për rivalitet, por …

Detaje të reja kanë dalë në dritë për ngjarjen e ndodhur dy...
Read More