Gigi, një mrekulli në rrugët e New York-utNuk është e nevojshme që ajo të zbulojë trupin e saj për të marrë vëmendjen e mediave rozë.

 

Gigi 1

Picture 1 of 8

Gigi Hadid është një prej modeleve më të paguara dhe kjo jo pa meritë. Ajo është fotografuar në Nju Jork, ku dukej me të vërtetë e mrekullueshme duke treguar stil në të veshur.

Gigi kishte zbuluar vetëm pak pjesën e barkut, por sërish eleganca e saj binte në sy. Që prej dhjetorit të vitit 2015 , ajo është në një lidhje me yllin e “One Direction”, Zayn Malik dhe deri tani gjërat për çiftin duket se po shkojnë më së miri.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Aktori shqiptar me shqiponjë në krahë, po çmend femrat amerikane

Shkodrani Niko Pepaj ka mundur të hyjë në kinematografinë amerikane dhe të...
Read More