Gjashtë gjëra që çdo grua duhet t’i ketë në garderobën e saj

Stilistja Nicole Chavez aktualisht është duke bashkëpunuar me yje të famshme si Rachel Bilson, Kristen Bell e Scarlett Johansson.

Në një shkrim për In Style ajo ka treguar për gjërat kryesore që një grua duhet t’i ketë në gardërobën e saj.

Më poshtë mund t’i shihni se cilat janë ato.

Xhaketë të zezë

Shall bardh dhe zi

Këpucë të rrafshta të kuqe

Fustan të ngushtë të zi

Mantel ngjyrë krem

Xhinse të rehatshme

Shkruar Nga
More from Revista User

Assad thyen heshtjen: Historia po shkruhet, fjalët janë shumë të vogla krahasuar me atë që po ndodh!

Presidenti i Sirisë, Bashar al-Assad, tha në një intervistë të enjten se...
Read More