Gjatë protestës një gruaje i bie të fikët, Halim Kosova i jep ndihmënNjë incident i vogël është regjistruar me një prej personave të pranishëm në protestën e opozitës. Për arsye që ende nuk dihet, një protestuese nuk është ndjerë mirë dhe ka humbur ndjenjat.

 

Halim Kosova 1

Picture 1 of 2

Në ndihmë i kanë ardhur protestues të tjerë që ishin aty pranë, por më pas mbërriti edhe doktor Halim Kosova, ish-kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës.

Protestuesja është dërguara nga familjarët e saj në spital për të marrë ndihmë më të specializuar, ku bëhet e ditur se gjendja e saj është përmirësuar.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Mundeni depresionin e vjeshtës: 5 qëllime për disponim më të mirë….

Nëse vjeshta dhe shiu shkaktojnë demotivim dhe lodhje, mos të brengoseni se...
Read More