Gjëja më bezdisëse që mund ta bëni në zyrëNjë anketim në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka zbuluar një gjë që i bezdis njerëzt në zyrë më shumë se gjithçka tjetër.

1-1

Picture 1 of 3

Pasi kanë intervistuar dy mijë punonjës amerikanë, një ekip hulumtuesish në Universitetin Oliver Nazarene në Illinois, ka gjetur se zhurma dhe ankesat janë dy gjërat që i bezdisin më së shumti kolegët.

Për më shumë, të dhënat nga ky anketim kanë zbuluar se punonjësit e patundshmërive kishin më së shumti ankesa për kolegët e tyre.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Breshëri plumbash, i riu shpëton nga vrasja

Një i ri është shpallur në kërkim sepse ka qëlluar për të...
Read More