Gjenden dy trupa të pajetë në zona të ndryshme në Durrës, mister shkaqet

Policia e Durrësit ka njoftuar ditën e djeshme se janë gjetur dy trupa të pa jetë të seksit mashkull në dy lagje të ndryshme.

Një prej tyre, i paidentifikuar dhe i dekompozuar është gjetur në ambient të hapur në lagjen nr.7.

Ndërsa trupi i shtetasit B.C. 39-vjeç është gjetur në lagjen nr. 16.

Shkruar Nga
More from Revista User

Blogerja e njohur italiane rendit 10 arsye pse duhet të zgjidhet Shqipëria për pushimet e kësaj vere

Autoria e blogut Pimpmytrip.it, Martina Santamaria ka thënë se Shqipërinë do ta...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *