Gjendet i vdekur infermieri 64-vjeçar në Elbasan, ja dyshimet e policisë

Një 64-vjeçar është gjetur i pajetë sot në Elbasan. Burime zyrtare nga policia lokale bënë me dije se viktima është Nebi Guga, infermier në Njësinë Administrative Lunik në Bashkinë e Librazhdit.

Nga të dhënat paraprake, dyshohet se 64-vjeçari ka ndërruar jetë nga një atak kardiak. Mësohet se ai ishte i ve dhe bashkëjetonte me një femër nga qyteti i Elbasanit.

Sakaq, trupi i personit te pajete është dërguar në morgun e Qendrës Spitalore të Elbasanit për t’ju bërë autopsia, për të konfirmuar edhe shkaqet e vdekjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Këshilla nga profesorët e Harvardit: Pesë librat të cilët duhet t’i lexoni në vitin 2018

[caption id="attachment_2180" align="alignnone" width="1024"] ID:70033240[/caption] Profesorët e Universitetit të Harvardit vazhdimisht lexojnë...
Read More