Gjendet një person i vdekur në Tiranëauto_ambulanca-viktima1476460799_0

Një person është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në zonën e Kombinatit në Tiranë.

Viktima është me iniciale Y.H 71 vjeç. Trupi i pajetë u gjet nga banorët e zonës të cilët njoftuan policinë.

Nga ekzaminimi paraprak, në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Shkaqet e sakta të vdekjes do të përcaktohen nga ekspertiza mjeko-ligjore.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Sulmohen dhe digjen autobusët e evakuimit në Aleppo

Disa autobusë që po përdoreshin për të evakuuar persona të sëmurë dhe...
Read More