Gjendet trupi i pajetë i një prej peshkatarëve të mbytur në Vjosëvjoseee

Dy peshkatarë të rinj janë zhdukur mbrëmjen e kaluar në grykëderdhjen e Vjosës pasi kishin dalë për të hedhur rrjetat për peshkim.

Ata janë Lorenc Doko 32 vjeç nga fshati Dëllenjë, dhe Elson Kerri 37 vjeç nga fshati Delisuf i Vlorës.

Ata janë parë që kanë rënë në ujërat e Vjosës nga peshkatarët e tjerë, të cilët kanë lajmëruar menjëherë Policinë.

Pas kërkimeve nga polumbarët e forcave Delta dhe policisë kufitare është gjetur trupi i pajetë i Elson Kerrit.

Vazhdojnë kërkimet për peshkatarin tjetër.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Pas kaq shumë kohësh: Ronela deklarohet për Young Zerkën!

Lidhja e tyre nuk është më një thashethem por e konfirmuar, edhe...
Read More