Gjenetika në vepër

Reese dhe Ava duken më shumë si motra se sa nënë e bijë.

4-1

Picture 1 of 5

Aktorja dhe vajza e saj po i bëjnë gjithnjë e më konfuzë fotografët.

Reese Witherspoon (41) ka kohë që është e njohur, dhe gjithë këtë e ka transferuar te vajza e saj 18-vjeçare Ava.

Të dy ato janë fotografuar në aeroport përpara një udhëtimi familjar në Paris dhe aktorja 41-vjeçare dukej si motra e Avës.

Ava është vajza e Reese nga martesa e saj e parë me aktorin Ryano Phillippe.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pranga 18-vjeçarit në Tropojë, kërkohej për vjedhje

Një 18-vjeçar ka përfunduar në prangat e Policisë së Tropojës, pasi akuzohet...
Read More