Gjëra të mahnitshme që mund t’i bëni me letër

Keni provuar ndonjëherë të bëni lule nga letra?

Gjërat kreative gjithnjë vijnë nga një mendje e shëndoshë, e ndritur.

Nga të tillët, natyrisht se jeni edhe ju, me pak mund.

Shikoni videon më poshtë dhe mësoni trukun e të bërit kreativitet nga letra.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dëshmia e oficeres që “rrezikon” ish-ministrin Tahiri, çfarë tregoi mikesha e Habilajve

Dëshmia e një oficere policie të Vlorës, është kthyer në provën e...
Read More