Gjermania dhe Franca po ndërtojnë një aeroplan të ri patrulluesGjermania dhe Franca po punojnë për të ndërtuar një aeroplan të ri patrullues dhe për mbikëqyrje detare, njoftoi marina gjermane.

Burimet e Reuters thonë se ndërtimi i aeroplanit filloi për shkak të rritjes së madhe të patrullimeve nga nëndetëset ruse.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Fetullah Gylen në krye të listës së zezë, akuzohet se po shkakton tërmete në Turqi

Kleriku turk me bazë në SHBA, Fetullah Gylen gjendet në krye të...
Read More