Gjirokastër/ Burrë e grua vriten me armë nga fqinji i tyreNjë ngjarje e rëndë ka tronditur sot qytetin e Gjirokastrës, kur burrë e grua, të identifikuar si Leko dhe Afërdita Kosta janë vrarë me armë zjarri nga fqinji i tyre.

Ngjarja e rëndë mësohet të ketë ndodhur në orët e para të ditës së sotme në lagjen ‘Palorto’ të qytetit të gurtë.

Nga të dhënat e para mësohet se dy viktimat kanë pasur një konflikt për kopështin me fqinjin e tyre.

Policia e këtij qyteti ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur më shumë detaje.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Shtëpia e Operës në Sidnej nis sezonin me Ermonela Jahon

Sopranoja shqiptare Ermonela Jaho me “La Traviata” çel sezonin artistik në operën...
Read More