Gjithmonë e re! Ja sa vjeç bëri dje Sonila MeçoDje ishte një ditë e shënuar për një nga ikonat e ekranit shqiptar, të cilit, fatkeqësisht, po i mungon këto vitet e fundit.

Po flasim për gazetaren dhe moderatoren e njohur Sonila Meçon.

Gazetarja Sonila Meço festoi dje, më 3 korrik, 41-vjetorin e lindjes.

E, padyshim, që urimet për të kanë qenë të shumta.

Sonila ka marrë shumë urime nga miqtë e saj në profilin e Facebook-ut.

Kujtojmë se Meço u shkëput nga ekrani menjëherë pas mbylljes së Agon Channel.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Ylli Demneri: Shkrimi i ngjashëm me një histori dashurie, nga ato që nuk njohin ndarje

Takimi me veprën e shkrimtarit francez Georges Perec bëri që të zgjohej...
Read More